چهارمین نمایشگاه خودرو در قم

چهارمین نمایشگاه تخصصی صنعت خودرو، قطعات و تجهیزات وابسته نهم تا دوازدهم مرداد ماه در محل دائمی نمایشگاههای قم برگزار میشود.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، مجتبی علیشاهی اظهار داشت: هدف از برگزاری این نمایشگاه آشنایی بیشتر شهروندان با صنعت خودرو سازی و شناخت تولیدکنندگان قطعات خودرو و همچنین اطلاع از آخرین تکنولوژی این صنعت است.
وی گفت: حضور در اینگونه نمایشگاهها بهترین تبلیغ برای تولیدکنندگان و توزیع کنندگان است چرا که در این مکان بیش از هزاران نفر رو در رو با محصولات فعالان عرصه صنعت خودرو آشنا میشوند.
مدیر برگزاری نمایشگاه صنعت خودرو قم افزود: در این نمایشگاه نزدیک به 32 غرفه وجود دارد و در آن خودروهای سبک و سنگین، قطعات و لوازم خودرو و... به نمایش گذاشته خواهد شد.
وی با بیان اینکه در این نمایشگاه علاوه بر اینکه شرکتهای معتبر تولید خودرو و لوازم و قطعات خودرو حضور دارند بیان داشت: در این نمایشگاههای غرفههایی را نیز برای پلیس راهنمایی و رانندگی و هلال احمر پیش بینی شده و کارگاههای آموزشی در حاشیه نمایشگاه برگزار میشود.
علیشاهی افزود: در این نمایشگاه همچنین هیئت اتومبیلرانی قم نیز محصولات و دستاوردهای خود را در معرض نمایش خواهد گذاشت، ضمن اینکه از جدیدترین محصول تولیدی سایپا نیز رونمایی میشود.
این نمایشگاه از 9 تا 12 مرداد از ساعت 18 الی 24 در محل دائمی نمایشگاههای استان قم پذیرای بازدید کنندگان است.