شرکت سازه گستر سایپا همزمان با سالروز بهره وری و در چهارمین جشنواره ملی بهره وری درقالب پروژه مدیریت دانش با نظرداوران وکمیته علمی ، موفق به کسب لوح تقدیر این دوره ازمسابقات در میان بنگاهها و واحدهای پیشرو صنعتی و اقتصادی کشور شد. به گزارش پارس تیونینگ به نقل از سایپانیوز، شرکت سازه گستر سایپا در مراسم آئین بزرگداشت روز ملی بهره وری ، همزمان با چهارمین دوره جشنواره ملی بهره وری کشور که با حضور صاحبان بنگاههای برتر و مسئولان بخش خصوصی و دولتی ؛ در مرکز همایشهای بین الملی صدا و سیما جمهوری اسلامی ایران برگزار شد لوح تقدیر این جشنواره در زمینه مدیریت دانش را از آن خود کرد .


به گزارش ارتباطات سازه گستر سایپا ؛ شرکتها ، بنگاهها و واحدهای صنعتی و اقتصادی پیشرو کشور که بیشترین رشد بهره وری را در حوزه های مختلف تولیدی و اقتصادی دارند در این مسابقه بهره وری که چهارمین سال خود را پشت سر می گذاشت حضور یافتند .
از مهمترین شاخص های مورد ارزیابی قرار گرفته بنگاههای اقتصادی کشور که در آن طرح مشارکت داشتند می توان به بهره وری نیروی کار ، بهره وری سرمایه ، بهره وری کامل عوامل و بهره وری انرژی اشاره کرد که بیش از سه هزار کارشناس و داور متخصص به ارزیابی این شاخصها پرداختند .
از ویژگیهای برتر جشنواره ملی بهره وری می توان به افزایش توان رقابت پذیری سازمان ها و شرکتهای ایرانی در محیط کسب و کار بین المللی و همچنین افزایش توان رقابت پذیری سازمان ها و شرکتهای ایران در محیط کسب و کار بین المللی و سازگاری آن با بازارهای جهانی ، و در نهایت شناسایی و تجلیل از بهره ورترین و پرتلاش ترین سازمان ها ، شرکتها و مدیران کشور نام برد.
خاطر نشان می گردد شرکت سازه گستر سایپا در حوزه مدیریت دانش گام های موفقی درسالهای جاری برداشته ، بگونه ای که در سال 1390 نیز جزو پنج شرکت دانش بنیان کشور قرار گرفت .