بهره برداری از 8 ایستگاه خط 3 مترو

عصر خودرو: معاون حمل و نقل وترافیک شهردار تهران با اشاره به مخالفت فرمانداری درباره مصوبه نرخ های جدید کرایه های تاکسی گفت: برای حل مشکل کرایه های تاکسی باید منطقی بود و معیشت رانندگان تاکسی را در نظر گرفت .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی «عصر خودرو» به نقل از مهر، سید جعفر تشکری هاشمی با بیان این که برای گشودن گره نرخ های جدید کرایه تاکسی باید تصمیمات منطقی گرفت، گفت: وقتی جامعه با تورم 30 تا 40 درصد روبرو است و افزایش هزینه های به تمامی اقشار جامعه فشار می آورد نمی توان گفت که رانندگان تاکسی کرایه های خود را افزایش ندهند. آنها هم جزو همین مردم هستند و گرانی ها هم برای آنها هست.
وی ادامه داد: آنها هم همین گوشتی را می خرند که سایر مردم جامعه خریداری می کنند و همان اجاره ای را می دهند که دیگران پرداخت می کند. چرا آنها با وجود گرانی بیمه و لوازم یدکی و ... نبایدبه میزان معقول کرایه ها را که جامعه نیز آن را می پذیرد افزایش دهند.
معاون شهردار تهران اضافه کرد: با توجه به پیگیریهایی که از رئیس شورای شهر تهران داشتم مشکلی در این رابطه وجود ندارد و به زودی نرخ جدید کرایه ها ابلاغ می شود.

وی با تاکید بر این مسئولان با تدبیر و عقلانیت نگذارند که بخش بزرگی از جامعه دچار آسیب شود گفت: نرخ های جدید افزایش حداقلی داشته اند و رانندگان با ایثار فشارهای زیادی را تحمل می کنند. ما نیز با جدیت حقوق رانندگان تاکسی را دنبال می کنیم .
بهره برداری از 8 ایستگاه خط 3 مترو در سه ماهه اول سال
معاون شهردار تهران با اشاره به بهره برداری از 8 ایستگاه خط 3 مترو به طول 12 کیلومتر گفت: ما در 3 شیفت و 24 ساعته در کارگاه های خط 3 مشغول به فعالیت هستیم و تا سه ماه نخست سال بخشی از خط 3 به بهره برداری می رسد.
وی ادامه داد: با بهره برداری از این ایستگاهها، شهروندان نیمه جنوبی و جنوب غربی پایتخت که کمتر از امکان وسیله نقلیه شخصی برخوردار هستند می توانند به راحتی تردد کنند .