پایان غم انگیز یک افسانه
آخرین M3 کوپه از خط تولید خارج شد
مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
خبر به همین کوتاهی است؛ آخرین ب.ام.و M3 تاریخ از خط تولید خارج شد.

خداحافظ افسانه قرن 21
به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، این نسخه که بدنه نارنجی رنگ روشنی دارد، مهر پایانی است بر دورانی شگفتانگیز. چرا این آخرین M3 کوپه است؟ زیرا طبق سیاست جدید ب.ام.و اعداد فرد به محصولات سدان، تورینگ و گرن توریسمو را در بر میگیرند و اعداد زوج شامل محصولات کوپه و گرن کوپه میشود و بر این اساس این برند آلمانی قصد دارد که از برچسب M برای سری4 کوپه جدید استفاده کند.
M4 شاید اسمش به اندازه M3 جذاب و دوستداشتنی نباشد اما در گذر زمان، همه ما به این نام جدید عادت خواهیم کرد. به احتمال بسیار قوی، این مدل جدید هم تبدیل به یکی از بهترین گزینهها برای علاقهمندان و استانداردی جدید در بخش خودروهای قوی برای خودروسازان خواهد شد.
مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
اما در هر صورت، کمی ناراحتکننده است که دیگر نمیتوانیم درباره M3 کوپه صحبت کنیم. این مدل در دوران پرشکوه خود، استقبال بسیار گرمی دید و آنهایی که آنقدر خوششانس بودند که پشت یکی از این کوپهها بنشینند، مطمئنا تا سالها میتوانند درباره عملکرد و قدرت این خودرو برای دیگران صحبت کنند.
مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
تمام نسلهای بامو M3 کوپه از E30 تا E92، هنوز در تمامی سنین طرفداران خاص خودشان را دارند. آیا همین اتفاق برای M4 هم خواهد افتاد؟ احتمالا بله. اما ما هنوز نشان قدیمی را ترجیح میدهیم و جالب اینکه هواداران متعصب M3 خواستار بازگشت این محصولبه خط تولید شدهاند.
مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
با این شرایط اگر بامو تصمیم بگیرد در کنار نشانهای 4 جدید، چند نسخه 3 هم عرضه کند، متعجب نخواهیم شد. چنین عرضهای راه جدیدی است که هم آینده را جشن بگیریم و هم به یاد گذشته باشیم.
مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ