مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
تکمیل مرکز آموزش جدید تویوتا

تویوتا مرکز آموزش جهانی به ارزش 90 میلیون دلار را به بهره برداری رساند.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، تویوتا از تکمیل طرح ساخت مرکز آموزش 90 میلیون دلاری در ژاپن خبر داد و هدف از این کار را تقویت مهارت مکانیک های تویوتا در مراکز خدمات پس از فروش این شرکت در جهان اعلام کرد.

مرکز آموزش «تاجیمی» در سال 2600 مکانیک تویوتا در سال تربیت خواهد کرد و به تدریج به ظرفیت 4800 نفر در سال خواهد رسید. تویوتا با این کار می خواهد از هزینه های فرخوان خودروها بکاهد، به ویژه آن که فراخوان های میلیونی سال های 2009 و 2010 برای تویوتا بسیار گران تمام شد.

اکیو تویودا رئیس هیئت مدیره تویوتا در بیانیه ای گفت: خدمت رسانی به مشتری برای ما حیاتی است. ما باید مهارت های تعمیر و نگهداری را به سطح بالاتری ببریم و به مشتری خدماتی برسانیم که از دیدگاه او خدمت محسوب می شود و طوری با مشتری ارتباط برقرار کنیم که بتوانیم سریع تر و دقیقتر و به طور مستقیم به وی خدمت کنیم.

این مرکز آموزش برای 13 وضعیت مختلف رانندگی از جمله جاده های لغزنده و جاده های سنگلاخ و ناهموار دوره مخصوص در نظر گرفته است تا برای رفع مشکلات واقعی رانندگان مهارت های لازم را تدریس کنند. این مرکز بخش تحقیق و توسعه هم دارد.