مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
دوچرخه ای که بزرگ می شود + تصاویر

طراحان خارجی نوعی دوچرخه را طراحی کرده اند که همراه با بزرگ شدن کودکان و رشد آنها سایز دوچرخه بزرگ می شود و میتواند کودک از آن سن 4 سالگی استفاده کند.
به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»،
طراحان خارجی نوعی دوچرخه را طراحی کرده اند که همراه با بزرگ شدن کودکان و رشد آنها سایز دوچرخه بزرگ می شود و میتواند کودک از آن سن 4 سالگی استفاده کند.
به گزارش خبرنگاران دوچرخه، (B Kid) که از چوب و چوب پنبه ساخته شده در حال حاضر یک نمونه مفهومی می باشد که از یک 3 چرخه کوچک به دوچرخه ای در ابعاد گوناگون تبدیل می شود این دوچرخه میتواند به سادگی در 3 شکل متفاوت و حدود 4 سال مورد استفاده کودک قرار گیرد.
در ادامه گزارش سرعت رشد کودکان نوپا تا سنین حدود 7-6 سالگی آنقدر زیاد است که حتی پدر و مادر این کودکان را نیز به حیرت میاندازند، آنها که در دوره نوزادی نیازمند مراقبت کامل هستند به سرعت قد می کشند و بزرگ می شوند و نشستن، راه رفتن و.. را فرا میگیرند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، این شتاب برای بزرگ شدن باعث می شود که به یک دوچرخه تازه نیاز پیدا کنند اما شاید ورود b kid به بازار باعث شود پدر و مادران تا سن 6-7 سالگی کودک خود از خرید دوچرخه تازه معاف شوند و بتوانند 3 چرخه اولیه را که اغلب در حدود 2 سالگی او خریده اند متناسب با رشد فرزند خود تغییر دهند.
در ادامه این طرح در ابتدا به شکل یک 3 چرخ خواهد بود که کودکان نوپا می توانند از آن استفاده کنند و برای حمل ساده تر از 3 چرخ سازندگان در نظر گرفته اند که والدین میتوانند برای حرکت دادن آن هنگامی که کودک روی آن نشسته نیز استفاده شود.
این 3 چرخ در مرحله بعد به دو چرخه تبدیل می شود که پدال ندارد و کودک پاهایش و حفظ تعدل خود میتواند آنرا به حرکت در آورد و در مرحله آخر و با بزرگ شدن کودک پدال ها به فریم دوچرخه اضافه خواهد شد که در تمامی این مراحل قابل تغییر بوده و امکانات تغییر محل و زمان و صندلی دوچرخه در آن پیش بینی شده است.
مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگمرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگمرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ