Untitled 1

دانلود اپلیکشین موبایل پارس تیونینگ

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگمرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: این 10 خودروی مفهومی شما را انگشت به دهان خواهد کرد !!

 1. #1
  اندازه نوشتار

  پیش فرض این 10 خودروی مفهومی شما را انگشت به دهان خواهد کرد !!

  درود بر همراهان پارس تیونینگ

  تصور، خیالپردازی و پروراندن ایده های گاه احمقانه یکی از مهمترین وظایف یک طراح صنعتی به خصوص در وادی خودروسازی است. هر طراحی از اتودهای اولیه کار خود را آغاز میکند و آنها را میپروراند و اگر بخت و اقبال یارش باشد، میتواند از این تفکرات خام اولیه، محصولی جذاب و چشمگیر در جادهها و خیابانها یا گوشه کلکسیونهای میلیون دلاری بسازد. البته ایدههایی که به تجاریسازی و تولید انبوه میانجامند را میتوان موفقترینها دانست و مواردی که تنها به ساخت نمونه کانسپت (مفهومی) ختم میشوند نیز تولیداتی خاص است که نظر بسیاری از علاقمندان را به خود جلب مینماید. بیایید با هم به 10 خودروی کانسپی که نفس انسان را به شماره میاندازد، نگاهی بیاندازیم..

  1-جگوار XKX CONCEPT

  طراحی ایکسکاایکس جگوار کانسپت، کاری از حسین المصوی است. طراحی نوآورانه ی این خودروی مفهومی، تلاشی است برای زنده کردن طراحی های باشکوه و خاطره انگیز سری ماشین های جگوار با آن ظاهر تازه و آیرودینامیکی شان. از این گذشته در تهیه بدنه ی داخلی و خارجی ایکس کاایکس تمهیدات لازم برای اجزای الکتریکی و سامانه ی قدرت نیز در نظر گرفته شده است.

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  2-مرسدس بنز SF1

  اس اف وان مرسدس بنز ماحصل طراحی استیل دریک است که دارای ظاهری کاملاً متفاوت نسبت به خانواده مرسدس بنز دارد. این خودرو دارای سقفی گرد، لبه های مخروطی، خروجی اگزوز دوگانه، جلو پنجرهای زیبا و لوگوی تغییر یافتهی بینظیر بنز است که پیشتر هرگز نمونه ی آن را ندیدهاید! شاید این خودرو فاقد روح طراحی مرسدس بنز باشد و شباهتی به برادران و خواهران دیگرش نداشته باشد، اما با این حال در طراحی جلوپنجره خصلتی مرسدس بنزی دارد، و میتوان آن را یکی از برادران ناتنی خانواده مرسدس بنز به شمار آورد!

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  3-مرسدس بنز STYLE COUPE CONCEPT
  بنا به گفته های گردون واگن، رئیس بخش طراحی شرکت مرسدس بنز، این کانسپت جدید را «معیار تازهای در طراحی پیشرو در بخش اجرایی و ساخت کوپه های کوچک و جمع و جور» میداند. از این گذشته وی میافزاید که تناسب، سطح سیال و خطوط شخصیتی که در این خودرو وجود دارد از «طراحی پویای» آن نشاءت گرفته است. اما این کانسپت نه تنها معیار تازهای برای طراحی است، بلکه از نظر فناوری های به کار رفته نیز پا را از استانداردهای رایج فراتر گذارده است.

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  4-مک لارن P1 CONCEPT
  مکلارن پی وان کانسپت میکوشد تا جای پای نمونه ی موفق پیشین بگذرد، خودروی مفهومی جدیدی که در نمایشگاه خودروی پاریس سال قبل (2012) معرفی شد. این خودرو نمونه ی پیشرفته تری است که میکوشد خود را به خوبی اثبات کند. گر چه هنوز هیچ تاریخ مشخصی برای عرضه ی این ابر خودروی مکلارن اظهار نشده است، انتظار میرود مکلارن پیوان کانسپت تنها به تعداد محدودی تولید شود.


  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ


  5-لکسوس LF-LC HYBRIDE CONCEPT
  لکسوس از نسل جدید خودروهای کانسپت هیبریدی سری LF-LC خود پرده برداری کرده است. مهمترین تغییری که در ظاهر خارجی این خودرو خودنمایی میکند، رنگ آبی ملایمی است که بنابر ادعای این کمپانی از رنگبندی سنگ عقیقی (اوپال) که در نقاط دورافتادهی استرالیا یافت میشود برداشت شده است. سامانهی اصلی این کانسپت هیبریدی «سیستم پیشرانه ی پیشرفته ی هیبریدی لکسوس» است که در آن از سیکل های موتوری اتکینسون استفاده میشود؛ و از باتریهای پرقدرت پیشرفته ای بهره برداری شده است. در این سامانه، ماشین میتواند انرژی بسیار زیادی را از یک سری باتری کوچک استخراج کرده و به کار گیرد. این سیستم همکنون در برخی از خودروهای هیبریدی لکسوس به کار گرفته شده است. جالب اینکه توان خروجی این کانسپت هیبریدی لکسوس بیشتر میباشد. لکسوس LF-LC هیبریدی کانسپت را میتوان پیش نمایش از خودروهای اسپرت آینده دانست.

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  6-لکسوس LF-CC HYBRIDE CONCEPT
  لکسوس LF-CC هیبریدی کانسپت، دارای بدنهای مستحکم و جلو پنجرهای نرم و لطیف است. مدل جدید این خودروی کانسپت بر اساس ساختار و چهارچوب های اصلی سری الاف-سیسی الکسوس پایهگذاری شده است، که در جلو از پروژکتورهای LED بهر میبرد و نمایی متفاوت از این اتومبیل را به ذهن متبادر میسازد. در داخل اتاق نیز از HMI یا فناوری رابط انسانی لکسوس استفاده شده است. از این گذشته در طراحی داشبرد این خودرو نیز از قالب جدید این کمپانی استفاده شده است.مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  7-لامبورگینی ANKONIAN CONCEPT
  اسلاوچی تانوسکی کوشیده تا خودروی لامبورگینی رونتون را متحول کرده و آن را با ظاهری متفاوت، جنگنده و منحصر به فرد عرضه نماید. ماحصل نهایی کار، لامبورگینی آنکونیان کانسپت است که خودرویی بین بیت مبیل (خودروی شخصیت بتمن) و لامبورگینی رونتون است که نشانه ای بارز از نبوغ این طراح تراز اول را با خود دارد.

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ


  8-فراری ALIANTE CONCEPTفراری آلیانته کانسپت خودرویی است که دانیل سوریانو، ماگنوس گرتوو و آرون کوما اتودهای اولیه آن را زدهاند و دانیل سوریانو رندر نهایی آن را گرفته است. تمامی این طراحان دانش آموخته ی IED (موسسه آموزشی طراحی اروپا) واقع در تورینوی ایتالیا هستند. جالب اینکه کمپانی خودروسازی فراری برای شرکت در مسابقات جهان طراحی سال 2011 این اتومبیل خود را معرفی کرده بود. تازه، همگی افراد این تیم نیز در وب سایت رسمی فراری به عنوان طراحان اصلی معرفی شدهاند.

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  9-بی ام دبلیو ACTIVE TOURER CONCEPT
  بیایید نیم نگاهی به خودروی چندمنظوره ی کانسپت آتی ب.ام.و بیاندازیم که از سامانه ی ایدرایو (eDrive) هیبریدی تازهی این کمپانی بهره میبرد. بنا به ادعای این شرکت آلمانی، اکتیو تورر کانسپت برای خودرو سواران برتر و خریداران ویژه که به دنبال بالاترین سطح راحتی هستند ساخته شده است.مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ


  10-پلی موث XNR 1960
  ین خودروی کانسپت توسط طراح خودرویی به نام سر ویرجیل اگزنر اتود زده شده که حاصل نبوغ ذاتی این طراح بوده و از ظاهر عجیب و غریبی بهره میبرد. XNR ظاهری بنیادین، نامتقارن و بینظیر دارد و بر بستر شاسی یک خودروی پلیموث والیانت ساخته شده است. درب موتور سمت راننده حالت محدب و ملاقه مانندی دارد که نهایتاً به یک شیشه ی جلوی منحنی ختم میشود.

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  ویرایش توسط pedramMC : 01-29-2013 در ساعت 03:15 PM
  هفت, غریبانه رفت....
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

کاربران پارس تیونینگ را با جستجو کلمات زیر پیدا کرده اند :

هنوز جستوجو برای این متن در پارس تیونینگ صورت نگرفته است

کلمات کلیدی این موضوع

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •