تصادف مرگبار پژو با کامیون

رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا از کشته شدن ۶ نفر و مصدومیت 8 نفر در حوادث رانندگی روز گذشته در جادههای کشور خبر داد.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو» به نقل از فارس، سرهنگ رضا سلبی، رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا اظهار داشت: ساعت 13 روز گذشته بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پژو با یک دستگاه کامیون درجاده انا خاتون شهر تبریز در استان آذربایجان شرقی 2 نفر کشته و 2 نفر دیگر زخمی شدند.
وی درباره علت وقوع این حادثه گفت: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری پژو اعلام کردند.
سلبی تصریح کرد: ساعت 11 روز دوشنبه 31 تیرماه 92 بر اثر برخورد یک دستگاه سواری پیکان با یک دستگاه سواری ام وی ام در شهرک صدرا در استان فارس 2 تن کشته و 2 نفر دیگر نیز زخمی شدند.
رئیس مرکز کنترل ترافیک راهور ناجا گفت: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تغییر مسیر ناگهانی از جانب راننده سواری پیکان اعلام کردند.
وی افزود: همچنین ساعت 17 روز گذشته بر اثر واژگونی یک دستگاه وانت پیکان در کیلومتر 35 محور کدکن در استان خراسان رضوی یک نفر کشته و 2 نفر دیگر زخمی شدند که کارشناسان پلیس راه تخطی از سرعت مطمئنه از جانب راننده وانت پیکان را دلیل این واژگونی اعلام کردند.
سلبی در ادامه اظهار داشت: ساعت 22:30 روز گذشته، برخورد یک دستگاه سواری پژو 405 با یک دستگاه سواری پراید در کیلومتر 30 محور فسا - داراب در استان فارس یک کشته و 2 مجروح برجای گذاشت.
وی افزود: علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه انحراف به چپ از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام شده است.