مرگ 6 تن در حریق پژو 206 و پراید

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا از مرگ شش تن در پی حریق سواری پژو 206 و پراید خبر داد.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، سرهنگ رضا سلبی در تشریح مهمترین تصادفات شبانهروز گذشته با بیان اینکه در ساعت دو بامداد روز شنبه (امروز) یک دستگاه اتوبوس اسکانیا با یک دستگاه کامیون کشنده اویکو در کیلومتر 139 محور سبزوار به شاهرود در استان سمنان برخورد میکند گفت: در این حادثه یک تن کشته و سه تن دیگر نیز مجروح شدند.

وی افزود: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را عدمتوجه به جلو از جانب راننده کامیون کشنده اویکو اعلام کردند.

رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا همچنین از برخورد یک دستگاه سواری پژو 206 با پراید در کیلومتر سه جاده روستایی کهک به کرمجکان اشاره کرد و گفت: در این حادثه شش تن جان خود را از دست دادند.

وی با بیان اینکه کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را تجاوز از سرعت مجاز از جانب راننده سواری پژو 206 اعلام کردند گفت: هر دو خودرو پس از تصادف دچار حریق شدند.

به گزارش ایسنا، سلبی همچنین به واژگونی یک دستگاه سواری پژو روآ در روز گذشته در کیلومتر 65 جاده فرعی ورزقان اشاره کرد و گفت: در این حادثه که به علت عدم توجه به جلو از جانب راننده رخ داد، هشت تن مجروح شدند.

رییس مرفوک راهور ناجا همچنین از کشته شدن سه تن و جراحت 13 تن در اثر واژگونی یک دستگاه کامیون ایسوزو در کیلومتر 65 جاده فرعی آباده – طشک در استان فارس اشاره کرد و گفت: به گفته کارشناسان تصادفات پلیس راه این حادثه به علت عدم توجه به جلو از جانب راننده کامیون رخ داد.

سلبی با بیان اینکه برابر اعلام پلیس راه استان خراسان رضوی در ساعت 11:40 روز گذشته (جمعه) بر اثر تصادف یک دستگاه سواری پراید با یک دستگاه دانگ فنگ که در کیلومتر 15 جاده رشتخوار به خواف رخ داد سه تن کشته شدند، گفت: کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راننده سواری پراید اعلام کردند.