واژگونی مینی بوس در تونل توحید


سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی یک دستگاه مینی بوس در رمپ ورودی تونل توحید خبر داد.


به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، سید جلال ملکی با بیان این مطلب گفت: در ساعت 15:04 ظهر شنبه وقوع یک حادثه رانندگی به آتش نشانی اطلاع داده می شود که در پی این خبر، ماموران آتش نشانی دو ایستگاه 40 و 10 از سوی ستاد فرماندهی به محل اعزام می شوند.
وی با بیان اینکه وقوع تصادف مینی بوس با یک دستگاه پژو در مسیر شمال به جنوب بزرگراه چمران رمپ ورودی تونل توحید بوده است، افزود: سرنشینان مینی بوس 13 نفر و سرنشینان سمند دو نفر بودند. تعدادی از مسافران مینی بوس قبل از رسیدن ماموران آتش نشانی توانسته بودند از خودرو خارج شوند. ماموران آتش نشانی سایر مسافران را از مینی بوس واژگونی خارج کردند.
به گفته ملکی، از میان این 13 تن، هفت تن شامل دو زن و پنج مرد برای ادامه روند درمانی از طریق اورژانس به مراکز درمانی منتقل شده و مابقی نیز در محل وقوع تصافد به صورت سرپایی درمان شدند.
سخنگوی سازمان اتش نشانی اعلام کرد که سرنشینان خودروی سمند دچار هیچ آسیب دیدگی نشده بودند. همچنین ماموران آتش نشانی پس از اتمام عملیات نجات و درمان مسافران آسیب دیده مینی بوس را در ساعت 16:01 به حالت اولیه بازگرداندند.

برخورد خودرو پراید با گاردریل خیابان جان راننده 32 ساله را گرفت
سخنگوی سازمان آتشنشانی شهر تهران گفت: در جریان این حادثه یک دستگاه خودرو پراید پس از برخورد با گاردریل حاشیه کنار خیابان با یک دستگاه خودروی سمند برخورد میکند که در اثر آن راننده 32 ساله به دلیل شدت جراحات فوت میکند.
سیدجلال ملکی درباره تصادف خودروی سمند و پراید اظهار داشت: در ساعت 21 شب گذشته برخورد دو دستگاه خودروی سواری در مسیر غرب به شرق بزرگراه زینالدین بعد از پل احسان به سامانه 125 آتشنشانی تهران اعلام میشود.
وی ادامه داد: در جریان این حادثه یک دستگاه خودرو پراید پس از برخورد با گاردریل حاشیه کنار خیابان با یک دستگاه خودروی سمند برخورد میکند که در اثر آن راننده 32 ساله خودرو پراید حبس میشود و بعد از آزادسازی از اتاق خودرو به دلیل شدت جراحات فوت میکند.
ملکی یادآور شد: دو نفر در خودروی سمند مجروح شدند و در نهایت مسیر در ساعت 22 پاکسازی شد.