یك كشته در واژگونی خودرو

واژگونی خودرو در محور شهرکرد به خوزستان یک کشته و یک مجروح بر جای گذاشت.

به گزارش پارس تیونینگ و به نقل از «پرشین خودرو»، سرهنگ رفیعی رئیس پلیس راه چهارمحال و بختیاری گفت: در این حادثه که امروز در نزدیکی شهر فارسان به وقوع پیوست، خودروی سمند با دوسرنشین به دلیل تخطی از سرعت مطمئنه منحرف و واژگون شد.
همچنین روز گذشته 3 تصادف مهم در جادههای کشور رقم خورد که در آن تعدادی از شهروندان کشته و تعدادی دیگر مجروح شدند.
در زیر گزارش این تصادفات را به نقل از سرهنگ سلبی رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی میخوانید.
برابر اعلام پلیس راه استان فارس در ساعت 24 روز یکشنبه برخورد یکدستگاه سواری پژو 405 با یکدستگاه وانت پیکان در کیلومتر 15 محور فرعی زاهد شهر در استان فارس 2 کشته و یک مجروح برجای گذاشت.
به گفته سرهنگ سلبی علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه انحراف به چپ از جانب راننده سواری پژو 405 اعلام شده است.
برابر اعلام پلیس راه استان خراسان شمالی در ساعت 5 بامداد روز یکشنبه برخورد یکدستگاه کامیون کاویان با یکدستگاه سواری پراید در کیلومتر 26 محور فرعی جوزک در استان خراسان شمالی 3 کشته و 3 مجروح برجای گذاشت.
رئیس مرکز اطلاعات و کنترل پلیس راهنمایی و رانندگی عنوان کرد: علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه انحراف به چپ از جانب راننده کامیون کاویان تشخیص داده شده است.
برابر اعلام پلیس راه استان زنجان در ساعت یک بامداد روز یکشنبه برخورد 2 دستگاه موتورسیکلت در کیلومتر 100 محور دندی در استان زنجان 3 کشته برجای گذاشت.
سلبی تصریح کرد: علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راه علت این تصادف را انحراف به چپ از جانب راکب موتورسیکلت شماره 1 اعلام شده است.