Untitled 1

دانلود اپلیکشین موبایل پارس تیونینگ

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگمرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: اطلاعاتی در مورد کشورهای مونتاژ کننده ی محصولات صوتی و تصویری

 1. #1
  اندازه نوشتار

  پیش فرض اطلاعاتی در مورد کشورهای مونتاژ کننده ی محصولات صوتی و تصویری

  درود بر همراهان پارس تیونینگ

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ


  این مقاله نیز شما را بیشتر با کشورهای مونتاژ کننده اجناس اصلی شرکتهای مختلف آشنا میکند تا شما در انتخاب خود راحتتر عمل نمایید و توسط فروشنده های مختلف به اشتباه نیفتید. در این مقاله که سری اول از مقاله معرفی شرکتهای مختلف می باشد به معرفی اجناس شرکتهای نسبتا معروفتر می پردازیم.

  شرکت پایوینر-(pioneer)

  رادیوپخش های اصلی سری DEH پایونیر همگی در کشور تایلند مونتاژ می شوند. گارانتی این اجناس شرکت پایونیران می باشد. هیچ کشوری غیر از تایلند رادیوپخشهای اصلی سری DEH پایونیر را مونتاژ نمی کند بنابراین به حرف فروشنده های مختلف مبنی بر تولید رادیوپخش های سری DEH پایوینر در کشورهایی مانند چین و یا ژاپن توجه نکنید. وقتی شرکت پایونیر خط تولید اجناس سری DEH را به تایلند داده است، دیگر هیچ کشوری قادر به تولید این اجناس نمی باشد.
  همانطور که گفته شد تمام اجناس پایونیر دارای برچسب گارانتی بر روی جعبه خود می باشند و مدت زمان گارانتی اچناس پایونیر همگی 1 ساله می باشد.

  رادیوپخش های (مانیتور دار) سری AVH پایونیر اکثرا مونتاژ کشور تایلند هستند. تنها رادیوپخش ایدنش مدل AVH-3550 (مانیتور خشابی) مونتاژ کشور چین می باشد بقیه رادیوپخشهای دو دین همگی ساخت تایلند هستند و گارانتی 1 ساله پایونیر دارند، برچسب گارانتی حتما باید بر روی جعبه وجود داشته باشد.

  رادیوپخشهای سری DVH (مانیتور 3.5 اینچ) پایونیر نیز همگی مونتاژ کشور چین می باشند، رادیوپخشهای پایونیر سری DVH ساخت چین و اصلی می باشند.
  باندهای بیضی و گرد اصلی شرکت پایونیر همگی مونتاژ کشور ویتنام میباشند.
  این بدین معنا است که باند پایونیر که ساخت کشور تایلند و ... باشد وجود ندارد. البته ویتنامی بودن باندهای پایوینر دال بر اصلی بودن آنها نیست، باندهای پایونیر را حتما و همواره با هلوگرام سه بعدی پایونیر تهیه نمایید. همچنین در انتخاب باندهای شرکت پایوینر هواره فروشنده اصلی را انتخاب نمایید زیرا تمام باندهای شرکت پایونیر در جاهای مختلف توسط شرکتهای مختلف کپی برداری می شوند و با ظاهری مشابه در اختیار شما قرار میگیرد.

  آمپلی فایر و سابهای شرکت پایونیر همگی تحت لیسانس پایونیر ژاپن بوده ولی در چین مونتاژ می شوند، دقت داشته باشید شرکت پایونیران تمام ساب ها و آمپلی فایرهای با کیفیت خود از کشور چین وارد می کند، آمپلی فایرهای شرکت پایونیر دارای برچسب گارانتی 1 ساله شرکت پایونیر می باشند، سابهای شرکت پایونیر نیز دارای هلوگرام سه بعدی شرکت پایونیر می باشند، در انتخاب سابها و آمپلی فایر انتخاب فروشنده مطمئن الزامی می باشد.

  شرکت کنوود-(Kenwood)

  رادیوپخشهای شرکت کنوود در کشور اندونزی تولید می شوند، شرکت نت الکترونیک پشتیبان اصلی محصولات شرکت کنوود در ایران می باشد و رادیوپخشهای این شرکت را با گارانتی 1 ساله ارائه می دهد. 3 رادیوپخش حرفه ای شرکت کنوود، Kiv 700، 7056 کنوود و پخش قدیمی 8019 شرکت کنوود ساخت و مونتاژ کشور مالزی می باشند. در انتخاب رادیوپخش های شرکت کنوود همواره دقت داشته باشید تا اجناس را با گارانتی اصلی خریداری نمایید.

  باندهای کنوود 718، 718EX و 7100 کنوود نزدک به سه سال است که هر سه مونتاژ کشور ویتنام می باشند و خط تولیدی در کشور دیگر شرکت کنوود ندارد البته طراحی و قطعات این باندها در ژاپن انجام شده است. البته مدلهای تقلبی و کپی برداری باندهای کنوود بصورت فراوان در بازار ایران موجود است. باندهای 2014 و کارتن مشکی شرکت کنوود همگی تحت لیسانس شرکت کنوود ژاپن و در کشور چین مونتاژ می شوند، همگی کیفیت ساخت بالایی دارند. باندهای 6934، 6944، 6994 کنوود نیز همگی طراحی ژاپنی دارند ولی در کشور چین مونتاژ می شوند.

  ساب ووفرهای شرکت کنوود تحت لیسانس ژاپن و در کشور ویتنام مونتاژ می شوند. برچسب گارانتی بر روی اکثر سابهای شرکت کنوود وجود دارد، با این حال با وجود سابهای تقلبی فراوان در بازار پیشنهاد می شود در انتخاب ساب ووفر دقت فراوان داشته باشید و فروشنده های معتبر را انتخاب کنید.

  آمپلی فایر های شرکت کنوود نیز همگی تحت لیسانس این شرکت در چین مونتاژ می شوند، بهیچوجه آمپلی فایری از شرکت کنوود که در کشوری غیر از چین تولید شود موجود نمی باشد. با این وجود با توجه به طراحی و قطعات ژاپنی آمپلی فایرهای شرکت کنوود اکثرا کیفیت ساخت و طول عمر بالایی دارند، آمپلی فایرهای شرکت کنوود همگی برچسب گارانتی 1 ساله شرکت نت الکترونیک کنوود را دارند.

  شرکت جی وی سی-(JVC)
  رادیوپخشهای شرکت جی وی سی نیز همگی مونتاژ اندونزی می باشند و تحت لیسانس شرکت جی وی سی در ژاپن طراحی و ساخته می شوند. شرکت مهوار سرویس گارانتی اصلی شرکت جی وی سی می باشد و در بیشتر از 30 شهر کشور دارای نمایندگی گارانتی 1 ساله می باشند، البته اجناس شرکت جی وی سی با گارانتی های دیگر نیز در ایران موجود می باشد.باندها و آمپلی فایرها و ساب وفرهای شرکت جی وی سی همگی مونتاژ چین می باشند. شرکت مهوار سرویس گارانتی اصلی این اجناس نیز می باشد با توجه به حجم بالای اجناس تقلبی شرکت جی وی سی انتخاب فروشنده معتبر و قابل اعتماد در خرید باندها و سابهای شرکت جی وی سی الزامی می باشد.

  شرکت سونی-(SONY)
  رادیوپخشهای ماشین شرکت سونی نیز همگی مونتاژ تایلند می باشند و گارانتی 18 ماهه بازرگانی ایران را دارند.آمپلی فایرهای شرکت سونی اکثرا مونتاژ تایلند و با گارانتی 18 ماهه بازرگانی ایران ارائه می شوند. البته بعضی از آمپلی فایرهای این شرکت از چین وارد می شود ولی باز هم تحت لیسانس شرکت سونی ژاپن می باشند.باندها و سابهای شرکت سونی اکثرا تحت لیسانس ژاپن و در چین مونتاژ می شوند.

  شرکت هرتز-(HERTZ)

  شرکت هرتز شرکتی ایتالیایی می باشد که تقریبا تمامی اجناس آن در چین مونتاژ می شوند، اجناس شرکت هرتز فوق العاده با کیفیت می باشند و در ایران با گارانتی اصلی ایران هرتز توزیع می شوند، اجناس تقلبی شرکت هرتز بسیار کم در بازار ایران مشاهده شده است ولی پیشنهاد می شود در خرید خود دقت کنید تا اجناس با گارانتی اصلی تهیه نمایید.

  شرکت هلیکس - مچ-(HELIX-MATCH)

  تمام اجناس شرکت هلیکس طراحی و قطعات آلمانی دارند و از نظر کیفیت کاری سطحی بالاتر از تمام اجناس نامبرده شده دارند. هیچکدام از اجناس شرکت هلیکس در چین مونتاژ نمی شوند. اجناس شرکت هلیکس حتی باندها و سابها همگی دارای گارانتی اصلی شرکت امرداد می باشند. سری دارک بلو شرکت هلیکس که در ایران با نام Blue شناخته می شود در کشوری آسیایی مونتاژ می شوند. ولی اکثر طرحهای بالاتر Esprit، Match، Competition، Presition شرکت هلیکس در اروپا مونتاژ میشوند.

  شرکت راکفورد-(ROCKFORD FOSGATE)

  متاسفانه هیچ وارد کننده مشخصی برای اجناس راکفورد همچنان در ایران وجود ندارد و بسیاری از افراد و فروشنده ها با نام خود اجناس شرکت راکفورد را در چین مونتاژ می کنند و وارد ایران می کنند. البته بسياري از محصولات با كيفيت اين شركت نيز در ايران قابل تهيه است، نکته مشخص اینجاست که شرکت راکفورد با هیچ شرکتی در ایران تعامل ندارد بسياري از محصولات اين شركت توسط شركتهاي مختلف از كشورهاي همسايه وارد ايران مي شود كه بدليل وجود واسطه قيمتي بسيار بالاتر از ارزش واقعي خود دارند. این امر را براحتی می توان از طریق ایمیل از شرکت راکفورد استعلام کرد. تمام اجناس شركت راكفورد حتي اجناس حرفه اي اين شركت در چين مونتاژ مي شوند. در خريد اجناس راكفورد بايد دقت داشت تا اجناس كپي و يا طرح را خريداري نكنيد. اجناس فيك اين شركت در کوتاه مدت کیفیت مناسبی بشما می دهند ولي در بلندمدت افت كيفيت زيادي دارند، اجناس اصلي راكفورد اگرچه در چين مونتاژ مي شوند ولي تحت ليسانس شركت راكفورد بوده و كيفيت خوبي دارند.

  شرکت آلپاین-(ALPINE)

  اکثر رادیوپخشهای شرکت آلپاین ساخت و مونتاژ تایلند هستند التبه بعضی از اجناس ارزان قیمت این شرکت در چین مونتاژ می شوند، شرکت پاپ استریو وارد کننده اصلی اجناس شرکت آلپاین به ایران می باشد.
  باندها و ساب ووفرهای شرکت آلپاین نیز همگی مونتاژ چین می باشند ولی در عین حال کیفیت مناسبی دارند. برخی از سابووفر ها نیز مونتاژ تایوان میباشند.


  شرکت درگ استر-(DRAGSTER)

  شرکت درگ استر شرکتی ایتالیایی می باشد، اجناس این شرکت همگی مونتاژ چین هستند، شرکت امرداد تنها وارد کننده اجناس شرکت درگ استر ایتالیا می باشد و برچسب گارانتی 1 ساله این شرکت بر روی اجناس درگ استر موجود است، شرکت درگ استر شرکتی حرفه ای در زمینه ساخت سوپر تیوتر، میدرنج و میدبیس می باشد.

  شرکت جی بی ال و اینفینیتی-(JBL-INFINITY)

  اجناس شرکت اینفینیتی و جی بی ال نیز تحت نظر شرکت ایران کیش وارد ایران می شوند و همگی گارانتی و برچسب این شرکت را دارا می باشند. اجناس این شرکتها در چین و تحت لیسانس Harman آمریکا مونتاژ می شوند. متاسفانه بسیاری از فروشنده ها کشورهای مختلفی را به عنوان مونتاژ کننده اجناس شرکت جی بی ال و اینفینیتی معرفی می کنند ولی درج کلمه PRC که در پشت تمام محصولات (باندها، آمپلی فایرها و ساب ووفرها) این شرکت وجود دارد دلیل محکمی بر مونتاژ این باندها در چین می باشد. با توجه به انواع مدلهای تقلبی باندهای شرکت جی بی ال و اینفینیتی انتخاب فروشنده معتبر در اولویت خرید از محصولات این شرکت قرار دارد.


  شرکت وایب-(VIBE)

  باندها و سوپرتیوترها و میدرنج ها و فول رنجهای شرکت وایب همگی مونتاژ کشور چین هستند. لوازم شرکت وایب همگی با گارانتی 1 ساله ارائه می شوند و تحت لیسانس شرکت وایب انگلیس می باشند.  بهرام شاپ
  ویرایش توسط pedramMC : 07-28-2015 در ساعت 07:02 AM
  هفت, غریبانه رفت....
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

 2. #2
  اطلاعاتی در مورد کشورهای مونتاژ کننده ی محصولات صوتی و تصویری
  خودرو
  خوشگل خانوم مو قرمز متولد 2009! (Gen2)
  محل سکونت
  سید خندان
  نوشته ها
  341
  اندازه نوشتار

  پیش فرض

  ممنون از مطالبتون ولی این بهرام شاپ رو هیچ وقت رفرنستون قرار ندید هیچ بار علمی مداره و توی حرفهاش ضد و نقیض زیاده.
  اونایی که اطلاعات عمیقتر دارند میدونن چی میگم.
  برای مثال توی همین مطلبش راکفورد رو چینی و "فیک" گفته که سری پرایم و پانچ و پاورش هر کدوم تو تایلند و مالزی و چین تولید میشن!
  تمام آمپهای پایونیر رو چینی گفته!
  هلیکس رو میگه همش تو آلمان تولید میشهدر صورتیه که چین مونتاژ میکنه و فقط سری بالاش تو آلمان تولید میشه که اینجا تک و توک و با قیمت میلیونی میاد نه 200 تومن! چرا؟ چون خودش تازه محصولات هلیکس رو آورده!
  و ...
  این سایت فروشنده و مغازه داره و وقتی از برندهای ام بی آکوستیک و پریمیر و بوستر به خوبی یاد میکنه و برندهای مطرح تو دنیا رو نام نمیبره یا فیک میگه معلومه محصولات خودشو می خواد غالب کنه.

 3. #3
  اندازه نوشتار

  پیش فرض

  درود دوست عزیز
  بنده نمیخوام از کسی طرفداری کنم ولی نگفته راکفورد فیکه! گفته که توی چین مونتاژ میشه که دقیقا هم درست میگه و نمونه های درجه 2 الی 3 هم تولید کرده چین
  آمپ های تولید جدید پایونیر همه تحت لیسانس هستند و فقط قطعات ژاپنی هست
  و در مورد سایر مطالب هم که ذکر شده با دقت بیشتری مطالعه بفرمایید- هلیکس هم ذکر شده انجینیرینگ در آلمان هست و برخی در آسیا تولید میشه
  هفت, غریبانه رفت....
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

 4. #4
  اطلاعاتی در مورد کشورهای مونتاژ کننده ی محصولات صوتی و تصویری
  خودرو
  خوشگل خانوم مو قرمز متولد 2009! (Gen2)
  محل سکونت
  سید خندان
  نوشته ها
  341
  اندازه نوشتار

  پیش فرض

  نگفتم طرفداریشو میکنید گفتم این مغازه دارهای بیسواد رفرنستون نباشن!
  از حرفه ایهای بپرسید راکفورد اصلاً فیک نداره! نمایندشم تو ایران شرکت پیشگامان هست. من خودم همه این محصولات رو تو دستم گرفتم و تست کردم. راکفورد تو تایلند و مالزی و چین مونتژ میشه.
  این نوشته هاشه که بالا گفته!:
  هیچکدام از اجناس شرکت هلیکس در چین مونتاژ نمی شوند.
  در خريد اجناس راكفورد بايد دقت داشت تا اجناس كپي و يا طرح را خريداري نكنيد.

 5. #5
  اندازه نوشتار

  پیش فرض

  رفرنس قرار ندادیم و نقل به مضمون کردیم!
  راکفورد نماینده ی رسمی نداره تو ایران-پیشگامان یک وارد کنندست مثل بقیه
  هفت, غریبانه رفت....
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

 6. #6
  اندازه نوشتار

  پیش فرض

  کلن یه مغایسه بازاریه که تو سایت همسایم در موردش صحبت شده
  کلن نظر من اینه همه برند ها خوبن و بری استفاده و مصرف ساخته شده خوب بودن برند فقط 1سر داستانه !!! همیشه اصل فراموش میشه
  نصب اصولی
  البته خیلیا فکر میکنن که یه سیم کشی زیبا یه نصب اصولی محصوب میشه
  1_اکسسوری خوب و درجه1 برق و دینام مناسب (کابل برق + ارسی های درجه1 و بدون نویز. باطری سالم و مناسب + سرویس به موقه دینام و اعمال بیگ3)
  2_ایزله کردن در ها (پشت استیج با لایکو و چسب های مخصوص پوشیده بشه)
  3_انتخاب استیج ومناسب و هم نوع (به زبانه ساده هر اسپیکری برای جلو استفاده میکنیم برای عقب استفاده کنیم و جای مناسب نصب کنیم نه مثل بازاری ها هر 2 استیج رو روی طاقچه قرار بدیم!)
  4_انتخاب فرکانس های مناسب (این اخریه زمان بره انقدر باید با این فرکانس ها سر کله بزنیم تا به اون چیزی که میخاییم برسیم)

کاربران پارس تیونینگ را با جستجو کلمات زیر پیدا کرده اند :

اطلاعات خودروهای درگ استر

نمایندگی راکفورد

درباره سیستم صوتی راکفورد

خرید سیستم ماشین در بانکوک

محصولات صوتي هيلكس

کیفیت محصولات هلیکس

مطالبی دمورد ساب Adiobahn

نمایندگی‌راکفورد

نمایندگی فروش محصولات هلیکس

سیستم درگ استر

اطلاعاتی راجع به ساب

درباره نمایندگی محصولات صوتی تصویری

نمایندگی پخش پایوونیر چه کسی هستد.

شرکت درگ استور

لوگو راکفورد

نمایندگی محصولات هلیکس در تهران

محصولات هلیکس

نمایندگی محصولات هلیکس

نمایندگی درگ استر

نمایندگی هلیکس

لیست محصولات شرکت درگ استر سیستم های صوتی خودرو

اطلاعات در مورد میدرنج

محل مونتاژ محصولات سونی

سایز های مختلف میدرنج درگاستر

مدل های مختلف میدرنج درگ استر

بررسی اختصاصی پخش kIV-700

اطلاعاتی درباره ی سیستم راکفورد

شرکت هلیکس آلمان محثولات صوتی

اخبار راجع به محصولات هلیکس

سیستم صوت راک فورد در چه کشوری تولید میشود

محصولات صوتی هلیکس

شركت درگ استر

محصولات هیلکس

نمایندگی سیستم صوتی match خودرو

شماره شرکت راکفورد

اطلاعتی درمورد تمام برند های امپلی فایر های ماشین

برچسب راکفورد

کلمات کلیدی این موضوع

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •