Untitled 1

دانلود اپلیکشین موبایل پارس تیونینگ

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگمرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: تجربه رانندگی با اپل آسترا 2014

 1. #1
  اندازه نوشتار

  پیش فرض تجربه رانندگی با اپل آسترا 2014

  تجربه رانندگی با اپل آسترا ۲۰۱۴


  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  طراحی ظاهری
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  ظاهر تیم مدل در قالب اتومبیلی ۴ در یا صندوق کوتاه بوده و حالتی اسپرت دارد. بدنه از خطوط برجسته معمول برخوردار نیست. چراغ های جلو با طرحی هندسی نامتناظر، زه های کرومی روی سپر، طرح وسط پنجره جلو رادیاتور به همراه زه لبه این قسمت، شبیه به دو بال در دوطرف آب اپل، خودنمایی می کند.


  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  روی دایره آرم اپله، نام این شرکت نیز نوشته شده است. ستون های جلو تا روی دو طرف در موتور ادامه یافته و خط برجسته ای ایجاد کرده و به اسپرت شدن ظاهر جلو کمک شایانی کرده است. در بالای پروژکتورهای مه شکن، راهنما قرار دارد.
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  قسمت کنار به لطف حالت ستون C ( آخر) ظاهری اسپرت به این قسمت داده است. تنها خطوط برجسته ای که روی بدنه به چشم می خورد، خط برجسته از کنار چراغ های عقب تا دستگیره های درها و در انتها تا روی گلگیر جلو است. لبه گلگیر عقب نیز کمی برآمده شده که تاثیر خود را در قسمت رکاب کنار ایجاد کرده است. استفاده از شیشه در دو گوشه ستون جلو و عقب، طراحی قسمت عقب را متفاوت کرده که با چراغ های برجسته و طرح هندسی نامتناظر ( که تا روی در صندوق عقب ادامه پیدا کرده) زیبا شده است. البته لبه برآمده در صندوق عقب و دهنه اگزوز آب کاری شده نیز این بخش را اسپرت کرده است.
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  طراحی داخلی

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  طراحی داخل این مدل اسپرت است. در همه قسمت ها از روی دری ها تا روی داشبورد و کیلومتر شمار، به وسیله نوارهای آلمینیومی تزئین شده اند. طراحی هندسی هماهنگ وسط داشبورد که تا پایین و در کنار دسته دنده ادامه پیدا می کند، این حس اسپرت را کامل می کند. قطعه به قطعه داخل این مدل از اشکال هندسی نامتناظر ساخته شده اند. دستگیره روی در با حالت منحنی و سطوح غیر هم سطح قطعات روی درها، ظاهر این قسمت را جذاب کرده است. طرح دریچه های سیستم تهویه، همیشه از عواملی است که توجه هر بیننده ای را به خود جلب می کند. فرمان اسپرت ۳ پره به همراه نوار آلمینیومی، حس اسپرت را به مدل آسترا داده، همچنین این نوار در لبه استوانه های داخل کیلومتر شمار و برش زاویه دار لبه آنها، زیبایی این قسمت را دو چندان کرده است.
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  در قسمت وسط داشبورد، تعداد دکمه های سیستم صوتی و تهویه، جلب توجه می کند. استفاده از نوار آلمینیومی حتی در لبه جاسیگاری کنسول وسط و دکمه ترمز دستی برقی نیز لحاظ شده است. صفحه مانیتور کوچک قرمز رنگ نیز توسط نوار آلمینیوم روی داشبورد احاطه شده و البته در قسمت هایی با رنگ خاکستری نیز ترکیب شده است.
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  طرح ظاهری داشبورد صاف بوده، اما در بخش های فوقانی و تحتانی با قسمت های دیگر مرتبط شده است. طراحی دکمه های روی داشبورد، از اشکال هندسی مستطیل تشکیل شده اند که برخی از آنها که از نظر استفاده، در الویت هستند، به شکل دایره ای درآمدند.
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  اهرم های کنار فرمان، تا انتهای لبه، به حالت لوله شکل ادامه پیدا می کنند. وجود نخ های دوخته شده روی رودری ها و دسته دنده، به حس اسپرت داخل این مدل کمک شایانی شده است.
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  آینه های بغل این مدل به صورت برقی، تنظیم و جمع می شوند. همچنین امکان گرم شوندگی برای پاک شدن قطرات آب باران را دارند. شیشه درها نیز به طور معمول برقی هستند. چراغ های جلو سیستم شوینده دارند. تنظیم درجه حرارت سیستم تهویه برای نفرات جلو به طور مجزا است. سانروف و امکان اتصال AUX، USB و استفاده از سی دی وجود دارد. تنظیم صندلی راننده برقی و صندلی سرنشین جلو دستی است.
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  تنظیم فرمانی دستی بوده ولی ترمز دستی بصورت برقی کنترل می شود. پشتی صندلی های عقب برای افزایش فضای صندوق عقب، خوابانده می شود. سامانه های کروز کنترل و محدود کننده سرعت تعبیه شده است.
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  دو برنامه Sport و Tour برای نرم یا اسپرت رانندگی کردن در دسترس قرار داده شده و در کنار این سامانه ها، سامانه کنترل پایداری الکترونیکی ESP نیز وجود دارد. تعداد ۸ کیسه ایمنی هوا برای محافظت از سرنشینان و راننده تعبیه شده است. فضای پا، برای سرنشینان قد بلند، کمی تنگ به نظر می رسد.داخل موتور

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  شاید بسیاری از مالکان به ندرت در موتور را باز کنند، قفل در موتور در وسط و با اهرم فشاری، قفل در آزاد می شود. دسته نگهدارنده روی صفحه سینی بالایی قرار گرفته و با رنگ زرد مشخص شده است
  بدلیل این که موتو در جهت عرض اتومبیل نصب شده، صفحه آلمینیومی مقابل، ورق محافظ روی لوله های اگزوز کنار موتور است. در مقابل آن دسته زرد رنگ مربوط هب تعیین میزان سطح روغن موتور است.
  در سمت راست و درپوش مشکی رنگ با نشانه شیشه جلو، مخزن آب پاش شیشه شوی قرار دارد. در بالا و زیر شیشه جلو، دو مخزن قرار گرفته است. مخزن بزرگ سمت راست مربوط به آب رادیاتور و مخزن کوچک تر در سمت چب مربوط به روغن سیستم ترمز است. فیلتر هوای موتور در داخل جعبه بزرگ سمت چپ قرار گرفته و پردازنده اصلی مدیریت موتور، در سیمت راست قرار گرفته است با وجود سیستم های برقی و سیم کشی، پیشنهاد موتور شویی با مایع داده نمی شود.تجربه راندن

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  با قرار گرفتن روی صندلی راننده، اولین حسی که بدست می آید، اطراف صندلی است که بدن را در خود جای می دهد با کمی برانداز کردن داخل اتومبیل و دکمه های زیاد روی داشبورد، موتور مدل آسترا ( به گنجایش ۱/۶ لیتری با یک توربوشارژر) را بوسیله کلید فلزی و در داخل مغزی کلید، روشن می کنم. فرمان اسپرت است و برآمدگی های داخل آن و ضخامتی که دارد، کنترل قابل قبولی را در دستان راننده بوجود می آورد.
  استفاده از دسته دنده راحت است و با فشار دکمه ای روی آن، می توان اهرم را در دنده مورد نیاز قرار داد. در این مدل اهرم ترمز دستی حذف شده و جای خود را به یک دکمه کوچک برقی در پایین دسته دنده داده است. بافشاری روی پدال گاز، موتور ۴ سیلندر ۱۶۰۰ سی سی با یک توربوشارژر به قدرت ۱۷۰ اسب بخار و گشتاور ۲۶۰ نیوتن متر، شتابی نه چندان سریع را رقم می زند. این امر مربوط به مصرف سوخت بنزین معمولی بود و با استفاده از بنزین سوپر، کاملاً تغییر کرد این مورد نه تنها در زمینه شتاب، بلکه در مصرف سوخت نیز موثر واقع شده است. پس همیشه باید از نوع سوپر استفاده کرد.
  فرمان پذیری در حرکت در پیچ های مطمئن و پایداری اتومبیل نیز به لطف سامانه ESP خوب است. تعویض دنده ها به نرمی انجام می شود. جعبه دنده علاوه بر اتوماتیک، از نوع تیپ ترونیک نیز برخوردار که با حرکت دسته دنده، به سرعت تعویض صورت می گیرد. نرمی کمک فنرها در عبور از دست انداز ها و ناهمواری های خیابان و بزرگراه و به لطف اتصلالات جیمز وات، فراهم شده است.
  آینه کنار بزرگ بوده و دید وسیعی از اطراف را در اختیار راننده می گذارد بعلاوه در قسمت های کنج ستون عقب و ستون جلو مثلث های شیشه ای کار گذاشته شده که از ایجاد نقاط کور برای راننده کاسته است.
  امکان ثطع و وصل کردن سامانه ESP از روی داشبورد وجود دارد. در بالای آن دکمه ای به نام Sport قرار دارد که در قسمت هایی از قبیل کمک فنرها، پدال گاز، تعویض دنده، فرمان و رنگ داخل کیلومتر، حالت اسپرت ایجاد می کند. در این برنامه کمک فنرها سفت شده، پدال گاز سریع تر عکس العمل نشان می دهد، تعویض دنده اتوماتیک دیرتر صورت می گیرد، فرمان از سیستم کمکی نرم برخوردار نشده و رنگ داخل کیلومتر شمار قرمز می شود.
  برنامه دیگر با نام Tour مشخص شده که دکمه آن در سمت راست داشبورد قرار دارد. این برنامه، کمک فنرها را نرم می کند، فرمان و پدال گاز را به حالت استاندارد در آورده و رنگ کیلومتر شمار نیز سفید می شود. در مدل آسترا، در قسمت اکسل عقب، از اتصالات موازی با نام وات ( آقای جیمز وات ) استفاده شده است. همچنین کیفیت روغن با نمایش میزان درصد خلوص، نکته ای قابل توجه است. امکان کنترل صدای سیستم صوتی و قطع و وصل تلفن روی سمت چپ فرمان وجود دارد یک نکته جالب دیگر، اعلام لغزنده بودن سطح مسیر است که این پیام با کاهش دمان محیط به ۳ درجه سانتیگراد، در وسط کیلومتر شمار نشان داده می شود.
  اپل آسترا از نظر طراحی ظاهری و امکانات، در جایگاه قابل قبولی قرار دارد. در زمینه رانندگی، اتومبیل نرم و ایده آل برای سفرهای درون شهری و برون شهری است و با سابقه خوبی که از قبل برای برند اپل در کشور ایجاد شده بعنوان یک انتخاب خوب می توان آن را در نظر داشت اما شاید قیمت ۱۶۳ میلیون تومانی آن فرصت را به گزینه های دیگر بدهد.
  مشخصات فنی مشخصات ایمنی امکانات رفاهی سایر مشخصات
  حجم موتور 1400 سی سی توربو مجهزبه ایربگ تمام سر نشینان (جلو وکناری) با قابلیت غیر فعال شدن دستی به غیر ازراننده مجهزبه چراغ فضای داخل اتاق و داخل درب ها مجهز به بدنه کاملا گالوانیزه شده و ضد زنگ زدگی و پوسیدگی
  حداکثر قدرت موتور 140 اسب بخار در 6000-4900 دور در دقیقه مجهزبه سیستم ضد سرقت ایمو بلایزر مجهزبه سیستم خودکار روشنایی چراغها با قابلیت تشخیص نور محیط چراغ حرکت در روز LED
  گیربکس 6 سرعته اتوماتیک مجهزبه سیستم کنترل پایداری ESP قابلیت اتصال یدک کش همراه با راهنمای پایداری مجهزبه سیستم شوینده چراغهای جلو
  مصرف سوخت ترکیبی 6.6 لیتر در 100 کیلومتر مجهزبه سیستم ترمز ضد قفلABS مجهزبه آنتن سقفی سنسور باران
  دارای استاندارد آلایندگی Euro 5 مجهزبه سیستم قفل اتوماتیک دربها در حال حرکت مجهزبه چراغ مه شکن جلو
  مجهز به کمربند 3 نقطه ای وهشداردهنده کمربند ایمنی راننده مجهز به جایگاه نگهداری صندلی کودک
  مجهزبه ترمز جلو دیسکی تهویه شونده مجهز به سیستم شوینده چراغ های جلو
  مجهزبه فرمان سه حالته مجهزبه چراغ های زنون اتوماتیک و حساس به خطوط جاده
  مجهزبه سیستم کنترل فشار باد تایر (سنسور باد لاستیک ) صندلی عقب با قابلیت تا شوندگی40*60
  مجهزبه سیستم کنترل خودرو قبل از حرکت
  مجهزبه سیستم هشدار دهنده نقاط کور در دوطرف آیینه های جانبی

  .منبع: مجله ماشین
  تدوین: پارس تیونینگ

  شرایط فروش نمایندگی محصولات اپل را می توانید از فایل ضمیمه زیر دانلود کنید.
  تجربه رانندگی با اپل آسترا 2014 فايل هاي پيوست شده
  دانلود اپلیکشین موبایل پارس تیونینگ

موضوعات مشابه

 1. گزارش تصویری از نمایشگاه سما 2014
  توسط Admin در انجمن نمایشگاه های خارجی
  پاسخ: 7
  آخرين نوشته: 11-11-2014, 05:24 PM
 2. درخواست ترجمه پژو 408 2014
  توسط pedramMC در انجمن درخواست شما برای ترجمه مطالب مرتبط با خودرو
  پاسخ: 1
  آخرين نوشته: 01-13-2014, 06:37 PM
 3. هامان 2014
  توسط AmirH در انجمن بی ام دبلیو (BMW)
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 12-08-2013, 06:15 PM
 4. مرسدس اسپرینتر 2014
  توسط AmirH در انجمن مرسدس بنز (Mercedes Benz)
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 12-08-2013, 06:13 PM
 5. استیشن جدید بنز 2014 E63 AMG
  توسط AmirH در انجمن مرسدس بنز (Mercedes Benz)
  پاسخ: 0
  آخرين نوشته: 12-04-2013, 11:34 PM

کاربران پارس تیونینگ را با جستجو کلمات زیر پیدا کرده اند :

رانندگی با اپل

کمک.عقب.اپل.استرا.استیشن

مشخصات اپل آسترا 2014

امکان نصب دنده فرمانی بر ماشین

اريسان وانت

بررسی تخصصی اپل آسترا ۲۰۱۴

اپل استرا 2014 تجربه رانندگی

اپل آسترا اسپرت

تجربه رانندگی با اوپل استرا 2014

لوازم اسپرت دنا

عکس دنا اس پرت

pars tuning.com

صفحه کیلومتر اسپرت برای دنا

کيلومتر اسپرت پژو

تجربیات اپل استرا

تالار گفتگوی رانندگان اپل

تجربه رانندگی با اوپل آسترا ۲۰۱۴

کلمات کلیدی این موضوع

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •