Untitled 1

دانلود اپلیکشین موبایل پارس تیونینگ

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگمرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1

موضوع: نام ها، چهره ها و برندهای آمریکایی که در سال ۲۰۱۲ صحنه صنعت خودروسازی را ترک کردند

 1. #1
  اندازه نوشتار

  پیش فرض نام ها، چهره ها و برندهای آمریکایی که در سال ۲۰۱۲ صحنه صنعت خودروسازی را ترک کردند

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  در سال 2012 آمار فروش در صنعت خودروسازی باز هم افزایش داشت، فولکس واگن روند فراگیری از پورشه را ادامه داد، هوندا و تویوتا هم در سال 2012 مجدداً احیا شدند، اما از سوی دیگر،نامها و چهرههایی هم در سال 2012 صحنه صنعت خودروسازی را ترک کردند، که در زیر به آنها اشاره ای خواهیم داشت.
  در سال ۲۰۱۲ آمار فروش در صنعت خودروسازی باز هم افزایش داشت، فولکس واگن روند فراگیری از پورشه را ادامه داد، هوندا و تویوتا هم در سال ۲۰۱۲ مجدداً احیا شدند، اما از سوی دیگر،نامها و چهرههایی هم در سال ۲۰۱۲ صحنه صنعت خودروسازی را ترک کردند، که در زیر به آنها اشارهای خواهیم داشت:


  American Suzuki
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
  این شرکت در ماه نوامبر اعلام ورشکستگی کرد، و همزمان اعلام کرد فروش خودروهایش را در ایالات متحده متوقف میکند.بعد از ۳۰ سال تلاش مستمر در جهت ایجاد مدل تجاری آمریکایی، سوزوکی بالاخره تسلیم شد.این شرکت اعلام کرد همچنان واحدهای تجاری مرتبط به موتورسیکلتها و موتورهای دریاییاش را اداره خواهد کرد و ارائه خدمات پس از فروش به دارندگان خودروهای این شرکت در آمریکا ادامه خواهد داشت. Mike Bannister مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ Mike Bannister مدیرعامل شرکت فورد، که از سال ۲۰۰۴ در این سمت فعالیت میکرد، در پایان سال ۲۰۱۲ بازنشسته شد. Bannister 63 ساله به مدت ۳۹ سال با این شرکت همکاری کرده بود.مسئولیتهای قبلی وی ریاست و مسئول اجرایی این شرکت بود.همچنین وی رییس شعبه دایر در اروپا بود.

  Lewis Booth
  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ مدیر امور مالی شرکت فورد، Lewis Booth در اولین روز ماه آوریل بازنشسته شد. Booth 64 ساله در سال ۱۹۷۸ همکاری با فورد را آغاز کرد و فعالیتهای این شرکت را در سه قاره مختلف سروسامان میداد.وی در آخرین مسئولیتش به عنوان مدیر امور مالی مصمم بود بدهیهای شرکت فورد که در اثر بازسازی این شرکت ایجاد شده بود را بپردازد، وی هزینهها را کاهش داد و قیمتها را ثابت نگه داشت که این امر باعث شد این شرکت، به خوبی این دوران را بدون دریافت کمک مالی پشت سر بگذارد و پرداخت سود سهامش را ادامه دهد

  . Don Esmond

  Don Esmond هم فعالیتش را از شرکت فورد آغاز کرده بود اما در تابستان سال ۲۰۱۲ و بعد از ۳۰سال فعالیت در شرکت تویوتا در سن ۶۸سالگی بازنشسته شد.وی که معاون ارشد خودروسازی تویوتا بود، در مقاطع بحرانی ، مسئولیتهای مختلفی از قبیل مدیریت فروش در عرضه برند Lexus و مدیریت کل تویوتا در موقع عرضه برند Scion و اولین نسل خودروی با سوخت ترکیبی الکتریکی-بنزینی Prius را بر عهده داشت.
  Joel Ewanick مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ چهره معروف صنعت بازاریابی یعنی Joel Ewanick در ماه جولای از جنرال موتور کنار گذاشته شد.Ewanick 52 ساله در سال ۲۰۱۰ و بعد از مشکلات نیسان در آمریکای شمالی و هیوندای موتور آمریکا، به جنرال موتور پیوست.اما به عنوان مسئول بازاریابی جهانی، اسپانسری بحث برانگیز این شرکت برای پشتیبانی تیم فوتبال منچستریونایتد را انتخاب کرد که به نوعی این شرکت را از سیاستهای اصلیش دور کرد.

  Derrick Kuzak

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  برخلاف محصولات پرزرق و برق توسعه داده شده توسط وی، Derrick Kuzak مدیری آرام و بی سروصدا بود که کمتر در محافل خبری ظاهر میشد، کهنه سرباز فورد که ۳۰ سال برای این شرکت کارکرد، در سن ۶۱سالگی و درحالیکه مسئول توسعه محصولات شرکت فورد بود بازنشسته شد،اما قبل از آن، طرحی برای تمرکز این شرکت بر روی تولید خودروهای بر پایه چند پلتفرم خاص و پایان تلاش بیش از حد در اروپا و آمریکای شمالی اجرا کرد.

  Maybach


  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  برند Maybach به طور مشکوک، برای دومین بار با خاتمه دادن تولیداتش در ماه آگوست از صنعت خودرو سازی کنار رفت.این برند که به عنوان برندی برتر در سال ۱۹۲۱ در آلمان معرفی شده بود، برای بار اول در سال ۱۹۴۱ از دنیای خودروسازی کنار کشید، اما دوباره در سال ۲۰۰۲ توسط Daimler به عنوان خودرویی فوق تجملاتی برای رقابت با خودروهایی مانند Rolls-Royce و Bentley وارد عرصه شده بود، که البته نتوانست به این مقصود برسد.

  Nick Reilly

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  رئیس منطقه اروپایی جنرال موتور، Nick Reilly در ماه مارس و پس از ۳۷ سال همکاری با جنرال موتور بازنشسته شد، وی بیشتر این زمان را به عنوان مدیر ارشد در کشورهای دیگر گذراند. Reilly 63 ساله در سال ۲۰۰۹ و پس از اینکه جنرال موتور تصمیم گرفت پس از رهایی از ورشکستگی فروش خود در اروپا را متوقف کند برای مشاوره دادن به اپل و Vauxhall در امر بازسازی ،به اروپا اعزام شد. Reilly پیش از این،راهبری دوو موتور در کره را بر عهده داشت که در سال ۲۰۰۱ توسط جنرال موتور خریداری شد.

  Saab Cars North America

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  وقتی جنرال موتور Saab را به عنوان قسمتی از طرح بازسازی شرکتش به Spyker که یک سازنده هلندی خودروهای مسابقه ای است فروخت، آینده این شرکت خوب به نظر میرسید.اما تلاشها برای ادامه کار این شرکت موفق نبود و نهایتاً Saab Cars در آمریکای شمالی ۸۰ درصد از کارگرانش را در ماه ژانویه اخراج کرد و آماده نابودی شد.تنها کمیزمان نیاز بود تا نمایندگیهای فروش این شرکت، دیگر خودرویی برای عرضه نداشته باشند .

  Tom Stephens

  مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

  Tom Stephens 64

  ساله در اولین روز ماه آوریل بازنشسته شد، وی که ۴۳ سال با جنرال موتور همکاری کرده بود به عنوان متخصص انتقال توان در صنایع خودروسازی شناخته میشد و به عنوان نائب رئیس مسئول قسمت فنی فعالیت کرده بود.مسئولیتهایی که نهایتاً باعث شد وی تکنولوژیهای روز دنیا را در خودروهای معمولی و کامیونهای سبک جنرال موتور به کار ببندد. پیش از این و از آوریل ۲۰۰۹ تا فوریه ۲۰۱۱ وی نائب رئیس توسعه جهانی محصولات این شرکت بود.
  ویرایش توسط farid : 01-12-2013 در ساعت 11:05 PM

کاربران پارس تیونینگ را با جستجو کلمات زیر پیدا کرده اند :

هنوز جستوجو برای این متن در پارس تیونینگ صورت نگرفته است

کلمات کلیدی این موضوع

مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •