مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ

به نقل از سرعت زمان سیتروئن DS Wild Rubis 2014 سیتروئن محصول مفهومی جدید خود را که DS Wild Rubis نام دارد در نمایشگاه بینالمللی خودرو شانگهای به طور رسمی رونمایی خواهد کرد، اما پیش از آن به طور اجمالی این شاسی بلند را معرفی کرده است.

Wild Rubis نشان دهنده مسیر طراحی و تکنولوژی در یک SUV سری DS است و به طیف مدلهای DS3، DS4، DS5 و مفهومی Numéro 9 که دارای استایلی بینظیر است اضافه شده است. حال و هوای نمای ظاهری بیانگر مهارت در طراحی و توجه به جزئیات است. این خودرو که یک SUV تمام هیبرید است قابلیت افزودن تکنولوژیهایی را نیز دارد و به همراه نوآوریهای تکنولوژیکی عرضه میشود. نمای جانبی بیهمتای این سیتروئن ظاهر قدرتمند یک شاسی بلند را با استایل بهبود یافته محصولات سری DS ترکیب کرده است.
طول بدنه Wild Rubis 4.7 متر است و عرض و ارتفاع آن به ترتیب 1.95 و 1.59 متر است، همچنین فاصله میان هردو محور 2.9 متر درنظرگرفته شده است و این حجم یاقوتی سوار بر چرخهایی به اندازه 21 اینچ راهی کشور چین خواهد شد تا در نمایشگاه قدرت و پایداری خود را به بازدیدکنندگان القا کند. با دیدن این مفهومی استفاده فراوان از کروم در تزئینات بدنه جلب توجه میکند و ریلهای سقف با حالت خاصی که دارند بر ارتفاع خودرو تأکید میکنند و به همراه بال زیبای عقب و ترکیب با بدنه نشانگر قدرت و عملکرد SUV جدید DS است. چهره خودرو مذکور متشکل از یک جلوپنجره سه بعدی و نشان بزرگ DS است که جلو پنجره تا درون چراغهای LED جلو پیش رفته است، خود چراغها نیز دارای جزئیات فراوانی هستند و در تاریکی به زیبایی چهره Wild Rubis میافزایند، چراکه چهار عدد LED به صورت پلکانی در احاطه یک نوار بومرنگ مانند روشن درآمدهاند که در زمان عدم استفاده به درون کاسه چراغ فرو رفته و فقط نوار روشن قابل مشاهده است. در بخش پایانی خودرو نیز شاهد استفاده از چیدمان جدید چراغها هستیم و اینطور به نظر میرسد که بخشی از درب پیشآمده عقب هستند و درحالی که توسط قطعات کروم محدود شدهاند درون خود طرحی عمیق از نشان DS را دارند، البته استفاده از کروم در این بخش از خودرو به چراغها منتهی نمیشود بلکه خروجیهای بزرگ اگزوز نیز از همین جنس هستند. تاکنون جزئیاتی راجع به قوای محرکه، سیستم انتقال قدرت و فضای داخلی DS Wild Rubis منتشر نشده است و باید تا زمان برگزاری نمایشگاه شانگهای صبر کرد.
مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ
مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ