مرجع تخصصی خودرو و تیونینگ | پارس تیونینگ


کمپانی "کیا"، با همکاری دو کمپانی dc entertainment و rides، نسخه ی خاصی از مدل optima sx limited را، که با الهام از شخصیت سینمائی batman تزئین شده، و عواید فروش آن صرف امور خیریه (کمک به مردم محروم آفریقا)، خواهد شد، آماده، و از آن رونمائی کرد.
رینگ های 20 اینچی 5 پره مزین به لوگوی "بت من"، کالیپرهای ترمز ksport، کیت بدنه ی منحصر بفرد، استفاده از چراغهای نئون زرد رنگ در زیر خودرو، استفاده از رنگ مشکی مات به همراه طراحی عکس "بت من" به رنگ piano-black، در قسمت جلو و عقب، و بهره مندی از سیستم اگزوز اسپرت، از جمله ویژگیهای شاخص این خودرو به شمار می روند.
این خودرو در بخش داخلی نیز، همانند بخش خارجی، دارای ویژگیهای منحصر بفردی است، که از میان شاخص ترین آنها می توان به: استفاده از چرم درجه ی یک به رنگ مشکی و اکسنت های زرد، مزین شدن جداگانه ی تمام صندلی ها، به لوگوی "بت من"، و طراحی بسیار خاص کنسول مرکزی اشاره کرد. حسن ختام اتمام این پروژه، یک دست لباس مخصوص "بت من" است، که درون صندوق بار این خودرو جای گرفته، و به خریدار آن هدیه می شود. شایان توجه است، خودروی مورد بحث، حاصل 40 ساعت کار و تلاش هنرمندان این سه کمپانی است.